fbpx
ElektromobilnośćWarszawa

ZD D2S, elektryczna flota od Traficara w Warszawie

Już od 3 czerwca Traficar zaproponuje odświeżony model swojej usługi carsharingowej w obrębie aglomeracji warszawskiej. Swoim użytkownikom firma udostępni pojazdy elektryczne na minuty, a także poszerzy strefę wynajmu.

Nadchodzi nowe…

Użytkownicy już od czerwca będą mogli cieszyć się nowymi elektrycznymi mikrosamochodami ZD D2S, które będą mogły poruszać się po buspasach. Zaletą aut będzie możliwość parkowania już w niewielkiej przestrzeni ze względu na ich rozmiar.

Nowy cennik dla ZD D2S

No właśnie! Tutaj zmiana powinna cieszyć najbardziej. Użytkownicy Traficara, którzy wypożyczą mikrosamochód skorzystają z uproszczonego cennika. Za jedną minutę jazdy zapłacimy 99 groszy, za minutę postoju 10 groszy. Firma znosi także opłatę za kilometr jazdy, co znacznie upraszcza system.

Mikrosamochód ZD D2S
źrodło: traficar.pl


Marki oferujące usługi muszą nieustannie szukać innowacji i dopasowywać się do otaczającego je świata. Tylko poprzez elastyczność i sprawne działanie są w stanie odpowiedzieć na realne potrzeby swoich odbiorców. Nie inaczej jest w przypadku Traficara. Dlatego wychodzimy naprzeciw zmieniającym się realiom i rosnącym przewagom dla samochodów elektrycznych w miastach, proponując w Traficarze nowy sposób korzystania z aut carsharingowych, oparty na elektrycznych ZD. Pojazdy te przez kilka miesięcy testowane były z powodzeniem w Krakowie


mówi Piotr Groński, prezes zarządu firmy Traficar.

Przykład przyszedł z Krakowa

W stolicy małopolski odniosły wielkie sukces i zostały wypożyczone ponad 8 tysięcy razy. Najdłuższy przejazd wynosił 51 km. Te małe elektryczne mogą rozpędzić się do 85 km/h i wyposażone są w łącze Bluetooth i kamerę parkowania.

Mikrosamochodami po centrum

W nowej strefie kończenia wynajmu, samochodami elektrycznymi będziemy mogli zaparkować w ścisłym centrum, a także na ulicach przy buspasach. ZD D2S nie pojedziemy poza granicę miasta Warszawa, a więc niedozwolone jest podróżowanie drogami szybkiego ruchu i autostradami. Możliwe będzie zaparkowanie pojazdu na specjalnych parkingach oznaczonych w aplikacji pinem z literą ,,P”.

Przez
traficar.pl
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Bitnami