fbpx
ElektromobilnośćPolskaWarszawa

CityBee – nowe hulajnogi elektryczne w Warszawie

Citybee rozszerza swoją działalność współdzielonej mobilności. Na terenie Warszawy oprócz wynajmu samochodów dostawczych na minuty pojawią się również hulajnogi elektryczne. Operator udostępni je w drugim kwartale br. i będą działały przez tą samą aplikację, którą można wypożyczyć dostawczaki.

E-hulajnoga już wiosną

Firma CityBee, która kojarzy się głównie z carsharingiem zadebiutowała w Polsce niecałe pół roku temu. Swoje usługi udostępnia na terenie 10 aglomeracji i posiada ponad 150 aut dostawczych – fiatów Ducato i volkswagenów Crafter. Firma idzie o krok dalej i chce dostarczać kompleksowe usługi shared mobility. W tym celu wprowadza do swojej oferty wypożyczanie elektrycznych hulajnóg. Pierwszym miastem w Polsce, które będzie mogło skorzystać z tej usługi jest Warszawa. Za granicą CityBee posiada nie tylko flotę samochodów dostawczych na minuty, ale również samochody osobowy i rowery – dostępne są one m.in. na Litwie.


Ideą CityBee jest ułatwienie naszym klientom przemieszczania się w mieście, niezależnie czy dotyczy to transportu większych gabarytów czy dojazdu ze stacji metra do biura. Po dobrze przyjętej usłudze BIG Carsharingu jesteśmy gotowi na wprowadzenie nad Wisłą kolejnego środka transportu. Już wiosną chcemy udostępnić Warszawiakom e-hulajnogi. Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów dotyczących nowej usługi.


zapowiada Bogdan Marszałek, Country Manager w CityBee.

Pierwszym miastem w Europie, w którym zadebiutują elektryczne hulajnogi będzie Wilno (Litwa). Kolejnym miastem będzie Warszawa, a zaraz po niej CityBee udostępni ten środek transportu w stolicy Hiszpanii –Madrycie. Wypożyczenie hulajnogi będzie odbywać się za pomocą dotychczasowej, darmowej aplikacji CityBee dostępnej na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Kod na darmowy przejazd CityBee (do 20 zł): FH6R9

Źródło
https://media.citybee.pl
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami