fbpx
ElektromobilnośćPolskaTrójmiasto

Elektryczny samochód dostawczy na minuty od Traficar już w Trójmieście

Firma Traficar oferuje swoim użytkownikom wypożyczenie elektrycznego Renault Kangoo Z.E w usłudze TrafiCargo. Samochód dostawczy w ramach usługi carsharingu jest dostępny pod IKEA Gdańsk.

Elektryczny, nie znaczy mały…

Traficar zdecydował się na wprowadzenie do floty modelu Renault Kangoo Maxi Z.E. w największej dostępnej wersji. Dzięki złożeniu fotela pasażera, a także odchyleniu przegrody z kratą, można uzyskać przestrzeń aż do 2,5 m długości. Elektryczny silnik oraz automatyczna skrzynia biegów ułatwiają użytkowanie pojazdu. Użytkownicy auta mogą także korzystać z systemów wspomagania prowadzenia, które pozwalają̨ zoptymalizować zasięg i obniżyć zużycie energii.


Rozwijamy się i chcemy być częścią rewolucji jaka dokonuje się w transporcie. Pojawiają się w Polsce nowe sposoby na przemieszczanie się po mieście i pojazdy o napędzie alternatywnym. Dzięki kooperacji z IKEA Gdańsk, która posiada własną stację ładowania i mocno wspiera rozwój elektromobilności, mogliśmy zaoferować nowoczesny i ekologiczny sposób transportu nawet największych zakupów 


Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny w firmie Traficar

Wypożycz, wypakuj i zwróć

Opłaty za korzystanie elektrycznego auta są takie same jak w całej usłudze – 80 groszy za kilometr, 50 groszy za minutę jazdy i 10 groszy za minutę postoju. Usługa TrafiCargo działa w modelu „z punktu A do punktu A”. To oznacza, że po wypakowaniu zakupów auto należy zwrócić w wyznaczonej strefie przed sklepem,czyli skąd został wynajęty. Oczywiście miejsca, na których można zaparkować auto są widoczne w aplikacji.

Przez
Traficar
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami