fbpx
KrakówPolskaUsługi

Hulaj hulajnogami elektrycznymi w Krakowie

Hulajnogi elektryczne od dzisiaj w Krakowie

Nowa (i zarazem pierwsza) wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych na minuty zawitała właśnie do Krakowa. Hulaj, bo taką nazwę nosi nowa usługa, można używać już od dzisiaj.

Ceny wyglądają bardzo zachęcająco. Za rozpoczęcie jazdy zapłacimy złotówkę, a za każdą minute tylko 0,49 zł. Jest to najtańsza wypożyczalnia w całej Polsce. Ze strony internetowej dowiedzieć się można, że w przyszłości jest planowana ekspansja do Poznania, Wrocławia oraz Warszawy.

Na ulicach pojawiło się około 200 biało-czerwonych jednośladów. Czyżby firma chciała wyróżnić się patriotycznym malowaniem? 😉

Hulaj na ulicach Krakowa
źródło: Facebook / Hulaj

Sam proces wypożyczania wygląda tak samo jak w dobrze znanych już Lime czy Bird. Najpierw ściągamy aplikacje przy pomocy której założymy i zweryfikujemy konto, a następnie skanujemy kod znajdujący się na hulajnodze. Pogoda sprzyja, więc zachęcamy do testów.

aplikacja Hulaj
źródło: Facebook / Marcin Goluch

Czy usługa okaże się hitem tak jak jej konkurencja w innych miastach? Czas pokaże. Jak na razie zapowiada się wyśmienicie, a niskie ceny mogą robić wrażenie.

  • Promocyjny kod (5zł) na darmowy przejazd: lAJM77
Przez
FacebookHulaj
Tagi

Powiązane artykuły

3 Komentarzy

  1. Cena biletu w komunikacji na wszystkie linie ok 100zl, przy chulajnodze korrzstajac na dojazd do pracy np 10min w jedna strone wyjdzie ponad 350zl miesiecnie. Lepiej od razu kupic włąsną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami