fbpx
ElektromobilnośćPolskaWarszawa

Hulajnogi CityBee w Warszawie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma CityBee rozszerzyła dzisiaj swoją działalność w Warszawie o możliwość wypożyczenia hulajnóg elektrycznych. Wcześniej były one dostępne w Wilnie oraz Madrycie.

Hulajnogi CityBee – ta sama aplikacja, większe możliwości

Do wypożyczenia hulajnogi nie trzeba instalować nowej aplikacji, wystarczy ta dobrze już znana. Na mapie oprócz nowych jednośladów dostępne są oczywiście oferowane już wcześniej dostawczaki. Aplikacja dostępna jest zarówno dla telefonów z systemem Android jak i urządzeń firmy Apple.

Hulajnogi na mapie Citybee
źródło: Facebook / Wypożyczalnie Miejskich Hulajnóg Elektrycznych

Nowe jednoślady to Segway Ninebot ES4, który może rozwinąć maksymalną prędkość 25 km/h. Wyróżniają się pomarańczowym malowaniem. Na razie jest ich 400, ale w kolejnych dniach ich ilość ma się podwoić. Cennik wygląda podobnie jak w przypadku Hive czy Hulaj. Minuta kosztuje 0,45 zł, a opłata startowa 2,50 zł.

Pomarańczowe hulajnogi Citybee
źródło: citybee.pl

Strefa w której znajdziecie hulajnogi

Strefa nie jest zbyt duża. Na początku pomarańczowe pojazdy będą dostępne do wypożyczenia w strefie obejmującej Śródmieście, Wolę, Ochotę i Mokotów. Z czasem na pewno ulegnie ona zwiększeniu.

Kod na 5 minut darmowej jazdy i 20 zł!

Wystarczy, że w aplikacji podacie kod “Hejka“, a dostaniecie 5 darmowych minut na sprawdzenie jak nowa usługa sprawuje się w akcji. Dodatkowo, żeby dostać 20 zł trzeba wpisać kod “FH6R9“.

Nowe hulajnogi Citybee w centrum Warszawy
źródło: Facebook / Wypożyczalnie Miejskich Hulajnóg Elektrycznych
Tagi

Powiązane artykuły

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami