fbpx
Inne miastaKrakówPolskaPoznańŚląskTrójmiastoWarszawaWrocław

Nowy program od Traficar: ,,10% wraca do Ciebie”

Jak dołączyć?

Dostawca usług carsharingowychfirma Traficar startuje z nowym programem. Jeśli jesteś indywidualnym, zarejestrowanym w usłudze użytkownikiem, zostaniesz automatycznie uczestnikiem Programu ,,10% wraca do Ciebie”.

Jak wykorzystać bonus?

10% z każdego opłaconego przejazdu odkłada się na specjalnym koncie w aplikacji. Użytkownik w zakładce Promocje zobaczy utworzone vouchery z datami ważności.

Dokładna kwota bonusu będzie widoczna w zakładce Płatności w nowej rubryce Portfel. Kwota ta będzie zliczana przez cały miesiąc. Zwrot 10% jest liczony od każdej kwoty pobranej z karty podpiętej do konta. Uzbieraną w programie kwotę możesz wykorzystać jako rabat po zakończeniu danego miesiąca, na kolejne przejazdy. Ważność bonusu to 90 dni od zakończenia miesiąca.

Program wystartował 1 kwietnia 2019 roku. Aby wziąć udział w promocji wymagana jest aktualizacja aplikacji.

Promocja nie dotyczy firm i osób korzystających z innego cennika niż standardowy.


Stworzyliśmy program, w którym chcieliśmy aby wszyscy byli równi. Nie wynagradzamy tylko tych, którzy jeżdżą najwięcej czy najczęściej. Każdy przejazd jest premiowany, niezależnie na jaką długość i kwotę, bo każdy jest dla nas tak samo ważny. Oczywiście im większa aktywność tym większa premia. To użytkownik decyduje kiedy wykorzysta bonus, dlatego zdecydowaliśmy się na aż 3-miesięczny okres ważności zebranych funduszy.


dodaje Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny w firmie Traficar.

Więcej o Traficarze

Traficar to obecnie największy system wypożyczania samochodów na minuty w Polsce. Usługa została uruchomiona w październiku 2016 r. w Krakowie. Aktualnie wypożyczanie pojazdów jest dostępne również we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Trójmieście, Śląsku, a także Bydgoszczy, Lublinie i Łodzi. W aplikacji zarejestrowanych jest już ponad 200 tysięcy użytkowników. To obecnie największa firma świadcząca usługi carsharingowe w Polsce.

Źródło
traficartwitter
Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Bitnami